Polecany organizator szkoleń

Akademia Jachtingu - Solidna Szkoła Żeglarstwa

Adres:

ul. Tatrzańska 25/4, 81-328 Gdynia

E-mail:

info@akademia-jachtingu.pl

Telefon:

507 455 798

www:

http://akademia-jachtingu.pl/

Liczba zamieszczonych szkoleń:

0

Opis: Już od 10 lat uczymy żeglarzy i motorowodniaków samodzielnego i bezpiecznego prowadzenia jachtów. Szkolimy skutecznie. Jesteśmy praktykami. Pracujemy ze sprawdzonymi instruktorami - profesjonalnymi, sympatycznymi i dbającymi o dobrą, żeglarską atmosferę w załodze. Szkolimy głównie dorosłych i wiemy, że nigdy nie jest za późno na rozpoczęcie przygody na wodzie. Egzaminy organizujemy po każdym kursie. Współpracujemy z kadrą sprawdzonych egzaminatorów, którzy znają nasz poziom szkolenia i zapewniają spokojny i sympatyczny przebieg egzaminu.

Nasza baza znajduje się w Jastarni, na Półwyspie Helskim - jednym z najpiękniejszych miejsc w Polsce. Jastarnia jako jedyny port na Zatoce Gdańskiej zapewnia idealne warunki szkolenia manewrów pod żaglami i na silniku. Do zajęć praktycznych wykorzystujemy flotę jachtów i łodzi motorowych idealnie dostosowanych do potrzeb szkolenia na każdym etapie zaawansowania.

Akademia Jachtingu - RYA Training Centre
Akademia Jachtingu od 2013 roku cieszy się uznaniem prestiżowej organizacji Royal Yachting Association ? jako centrum treningowe w Polsce.
Jako RYA Training Centre organizujemy egzaminy RYA Yachtmaster na Zatoce Gdańskiej.
?Nieustannie się rozwijamy, rozbudowujemy flotę, opracowujemy własne materiały szkoleniowe, szukamy inspiracji do wzbogacenia naszych kursów tak, aby jeszcze efektywniej pracować i uczyć. Przeszkoliliśmy już tysiące kursantów i nadal robimy to z ogromną pasją i poczuciem odpowiedzialności. Zapraszamy do Akademii Jachtingu!?
Maciej Biechowski
tel. 507 455 798

Strona używa plików cookie. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu użytkownika w zależności od konfiguracji przeglądarki. [ więcej ]