Polecany organizator szkoleń

MAYDAY Gdynia

Adres:

ul. Batorego 28/32, 81-366 Gdynia

E-mail:

biuro@mayday-gdynia.pl

Telefon:

+48 587600020

www:

http://www.mayday-gdynia.pl

Liczba zamieszczonych szkoleń:

0

Opis: Ośrodek Szkoleń Ratownictwa Morskiego Mayday w Gdyni jest kontynuacją ponad 30 letniej kariery dydaktycznej Grzegorza Szawarskiego, współzałożyciela i dyrektora ośrodka. Grzegorz Szawarskim brał bowiem udział w stworzeniu pierwszego takiego ośrodka w 1984 roku w ramach struktur Wyższej Szkoły Morskiej (obecnie Akademii Morskiej). Przez ponad 30 lat przeszkolił ponad 100.000 marynarzy, brał też udział w wielu projektach z zakresu bezpieczeństwa morskiego (projekt polskiego ubrania ratunkowego MUR, wyprawy badawcze na Spitsbergen), a także sam brał udział w szkoleniach za granicą, między innymi w brytyjskim Coast Guard w norweskim ośrodku w Horten.

Ośrodek Szkoleń Ratownictwa Morskiego Mayday w Gdyni, którym kieruje Grzegorz Szawarski, prowadzi szereg kursów z zakresu bezpieczeństwa morskiego. Kadra zatrudniona w ośrodku to kapitanowie żeglugi wielkiej i ratownicy morscy z dużym doświadczeniem zarówno morskim jak i dydaktycznym. Kursy nastawione są na przekazanie maksymalnej ilości wiedzy praktycznej - kursanci w czasie zajęć zapoznają się ze sprzętem ratowniczym, który udostępniany jest zarówno podczas zajęć teoretycznych jak i praktycznych. Sam ośrodek zlokalizowany jest w nowoczesnym, klimatyzowanym biurowcu, a sale wyposażone są w rzutniki multimedialne, wygodne fotele oraz stoły pozwalające wygodnie odbyć kurs i prowadzić notatki.

Pełną ofertę kursów znajdziecie na stronie internetowej ośrodka: http://www.mayday-gdynia.pl.

Zespół Mayday Gdynia udziela wszelkich informacji w zakresie kursów pod numerem telefonu +48 587600020 w języku polskim i angielskim, a także zamieszcza ciekawe materiały na temat bezpieczeństwa morskiego ma portalu LinkedIn: KursySTCWMaydayGdynia.

Strona używa plików cookie. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu użytkownika w zależności od konfiguracji przeglądarki. [ więcej ]