Polecany organizator szkoleń

Geographica Expeditions

E-mail:

michal@geographica.pl

Telefon:

+48 502-92-99-92

www:

https://geographica.pl/rejsy-kursy/

Liczba zamieszczonych szkoleń:

0

Opis: Geographica Expeditions powstała jako blog pokazujący żeglarskie absurdy i prezentujący poradniki nawigacyjne by z czasem ewoluować w stronę organizacji wypraw, szkoleń na uprawnienia żeglarskie, a wreszcie by stać się akredytowaną szkołą nawigacji Royal Yachting Association.

Prowadzone przez nas rejsy szkoleniowe opierają się na solidnej metodyce i uznanych programach nie tylko RYA ale także IMO. Jeżeli chcesz wypływać 100 godzin na ? nie zrobisz tego u nas w 5 dni. Podczas rejsu, szkolenie teoretyczne musi być poparte solidną praktyką i doprawione odrobiną turystyki, a na to trzeba czasu. Szkolimy na dużych jednostkach. Organizujemy także rejsy ekspedycyjne w najodleglejsze rejony świata.

Od 2013 roku jesteśmy ośrodkiem szkolenia radiokomunikacyjnego. Stawiamy na solidne przygotowanie praktyczne według najnowszych standardów (program szkoleniowy jest kontrolowany i w pełni zgodny z najnowszymi wytycznymi). Szkolimy na licencje radiowe SRC i LRC wykorzystując jedno z najnowocześniejszych mobilnych laboratoriów w Polsce. Zajęcia praktyczne na kursie SRC realizujemy na urządzeniach rzeczywistych (radiostacje VHF) przygotowując kursantów do egzaminów w systemie RYA lub UKE. Jako jedna z niewielu firm w Polsce wykorzystujemy mobilne laboratorium radiowe zgodne ze standardem GMDSS. Podczas kursów LRC każda osoba pracuje na indywidualnym stanowisku symulatora oraz urządzeniach rzeczywistych, co sprawiło, że dotychczas wszyscy nasi absolwenci pomyślnie zdali egzamin państwowy, a wielu słyszymy w eterze.

Od 2018 roku jesteśmy akredytowaną szkołą nawigacyjną Royal Yachting Association, a także ośrodkiem egzaminacyjnym SRC. Prowadzimy teoretyczne kursy nawigacyjne RYA Yachtmaster ? Ocean Shorebased, RYA Yachtmaster Offshore Shorebased, Day Skipper Shorebased. Szkolimy także w dziedzinie obsługi radaru jachtowego na kursach RYA Radar, wykorzystując mobilne
laboratorium symulacyjne.

Szkolenia meteorologiczne prowadzą praktycy, z kierunkowym wykształceniem, aktywnie uczestniczący w osłonie meteorologicznej operacji morskich. Prowadzimy również usługi osłony meteorologicznej rejsów oraz nawigacji meteorologicznej.

Strona używa plików cookie. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu użytkownika w zależności od konfiguracji przeglądarki. [ więcej ]