Polecany organizator szkoleń

NaJachty.pl

Adres:

Os. Pogórze Burkatów 36, 58-100 Świdnica

E-mail:

biuro@najachty.pl

Telefon:

+48 601860121

www:

http://www.najachty.pl

Liczba zamieszczonych szkoleń:

0

Opis: Specjalizujemy się w organizacji czynnego wypoczynku i szkoleń na wodzie, w zakresie oferowanych usług żeglarskich znajdują się:
- czartery jachtów na całym świecie
- rejsy żeglarskie w pełnym zakresie: stażowe, pływowe, rodzinne, wakacyjne
- szkolenia żeglarskie na stopnie: Żeglarza Jachtowego PZŻ i Jachtowego Sternika Morskiego PZŻ
- szkolenia dla firm z budowania relacji w grupie (team building ) w formie rejsu żeglarskiego
- eventy żeglarskie dla firm i regaty

Każdego roku oferujemy kilkanaście rejsów dla klientów indywidualnych, którzy mogą wykupić pojedyncze miejsca lub całe kabiny. Od wielu lat w Chorwacji organizujemy kwietniowe szkolenia zakończone egzaminem na stopień Jachtowego Sternika Morskiego PZŻ oraz sesje manewrowe na katamaranie.
Posiadamy umowy z wieloma firmami czarterowymi, dlatego możemy zaproponować Państwu jacht w wymarzonym zakątku świata, a współpracujemy jedynie ze sprawdzonymi armatorami.
Nasi klienci mogą skorzystać z możliwości wynajmu firmowego busa Renault Trafic, co pozwala wygodnie i komfortowo podróżować.
Jeżeli mają Państwo inny pomysł na spędzenie czasu na wodzie prosimy o kontakt z nami, zorganizujemy indywidualną wyprawę "uszytą na miarę" tak, aby spełniała Państwa oczekiwania.
Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

Strona używa plików cookie. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu użytkownika w zależności od konfiguracji przeglądarki. [ więcej ]