Polecany organizator szkoleń

Szkoła Żeglarstwa JUNGA

E-mail:

junga@junga.com.pl

Telefon:

+48 502 92 55 93

www:

http://junga.pl

Liczba zamieszczonych szkoleń:

0

Opis: Szkoła Żeglarstwa Junga wprowadza mieszkańców całej Polski w arkana żeglarstwa od 2000 roku. W tym czasie przyczyniliśmy się do ponad 5 tysięcy zdanych egzaminów żeglarskich, zorganizowaliśmy ponad 550 rejsów i odkryliśmy z Wami 25 nowych akwenów. Nasze kursy przygotowują kompleksowo przyszłych żeglarzy do samodzielnego prowadzenia jednostek żaglowych. Stawiamy głównie na wiedzę praktyczną. Posiadamy ofertę szkoleń zarówno dla żeglarskich laików którzy potrzebują przygotowania od podstaw jak i osób, które posiadają już doświadczenie i chcą udoskonalić swoje umiejętności.
Planujesz odbyć szkolenie na patent sternika jachtowego, żeglarza jachtowego lub szkolenie SRC? Nie mogłeś lepiej trafić ! Z naszej szerokiej oferty bez problemu wybierzesz dogodny dla siebie termin i tryb szkolenia.

Posiadamy szeroką ofertę szkoleń organizowanych w naszej siedzibie w Gdyni. Szkolenie na patent żeglarza jachtowego i
jachtowego sternika morskiego prowadzimy w trzech trybach.
Tryb intensywny to tydzień wypełniony od rana do wieczora szkoleniem. Od poniedziałku do piątku przez dziewięć
godzin dziennie prowadzimy dla Was wykłady oraz zajęcia praktyczne na wodzie. Przyszłych sterników w ramach szkolenia
zapraszamy również na rejs nocny, który pomoże zastosować zdobytą wiedzę w praktyce. Szkolenia w trybie weekendowym oraz w wybrane dni tygodnia to rozwiązanie dla osób, które nie są w stanie poświęcić pełnego tygodnia na kurs. Kursanci, którzy wybrali ten tryb swoją wiedzę będą zdobywać weekendami lub popołudniami ? godząc dzięki elastycznemu systemowi pracę i inne obowiązki ze szkoleniem żeglarskim. W tym trybie liczba godzin, które chcesz przeznaczyć na szkolenie nie jest limitowana, na zajęcia możesz uczęszczać tak długo aż poczujesz się w pełni przygotowany do egzaminu. Dla grup zorganizowanych jesteśmy w stanie przeprowadzić szkolenie we wskazanym przez Klienta miejscu. Organizowaliśmy już szkolenia żeglarskie dla firm takich jak Lotos, UTC Fire & Security czy SailService. Nasza kadra to wyłącznie doświadczeni instruktorzy ? praktycy, którzy skutecznie przygotują Cię do egzaminu. Tematyka żeglarstwa to dla naszych instruktorów codzienność ale też co najważniejsze pasja. U nas szkolą między innymi wielokrotnie nagradzani regatowcy, absolwenci Akademii Morskiej w Gdyni, oficerowie floty handlowej czy wykładowcy przedmiotów związanych z nawigacją na uczelniach wyższych. Nasza flota w Gdyni składa się z 4 jachtów ? nowa Bavaria 32 oraz trzy jachty klasy Dufour. Szkoła Żeglarstwa Junga prowadzi również szkółkę żeglarską dla dzieci i młodzieży. Zainteresowała Cię nasza oferta szkoleń żeglarskich?
Napisz do nas, zadzwoń lub odwiedź naszą siedzibę, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Strona używa plików cookie. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu użytkownika w zależności od konfiguracji przeglądarki. [ więcej ]