Polecany organizator szkoleń

4winds szkoła żeglarstwa

Adres:

Al. Jana Pawła II 5, 81 ? 3 Gdynia

E-mail:

biuro@4winds.pl

Telefon:

501 693 470

www:

http://biuro@4winds.pl

Liczba zamieszczonych szkoleń:

0

Opis: Żeglarstwo to przygoda, która potrafi zmienić życie. To pasja walki z żywiołami, satysfakcja ze sprawdzania swoich możliwości. To także czysta radość z wiatru, wody i nieba.
4WINDS oferuje profesjonalne szkolenia na wszystkie stopnie żeglarskie i motorowodne prowadzone przez wysokiej klasy specjalistów. Dysponuje salami wykładowymi, sprzętem szkoleniowym, jachtami i motorówkami na każdy poziom szkolenia.

Oferujemy także kursy doszkalające: warsztaty nawigacyjne, MPDM, manewrowanie dużym jachtem, kursy SRC, Kursy STCW, szkolenia instruktorskie i inne, Nasze szkolenia i kursy dostosowane są do możliwości czasowych uczestników. Szeroki wachlarz możliwości sprawia, ze każdy znajdzie coś dla siebie. Ponad to organizujemy rejsy po Bałtyku, Morzu Śródziemnym i Atlantyku. Przeprowadzamy jachty i robimy wszystko co związane z morzem i jeziorami. Nasza szkoła to profesjonalizm, wysoki poziom szkolenia ale przede wszystkim przygoda.
Serdecznie zapraszamy.

Strona używa plików cookie. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu użytkownika w zależności od konfiguracji przeglądarki. [ więcej ]