Kurs bezpieczeństwa STCW

Kurs bezpieczeństwa STCW

Termin szkolenia:

25.05.2020 - 30.05.2020

Miejsce:

Gdynia

Organizator:

MAYDAY Gdynia

Data dodania:

06.03.2020

Wyświetlenia:

18

Kontakt:

Wspomnij, że ofertę znalazłeś na ŻeglarskieSzkolenia.pl

E-mail: biuro@mayday-gdynia.pl
Telefon: +48 587600020

Cena:

1000 zł

Cena zawiera:
Szkolenie na sali wykładowej, szkolenie na poligonie, szkolenie na basenie, kawa, herbata, wydanie certyfikatu przez Urząd Morski oraz jednorazowy kombinezon na poligon. Za okazaniem patentu żeglarskiego cena dla żeglarzy to 800 złotych.

Opis:
Kurs uprawniający do wydania książeczki żeglarskiej, niezbędny do wykonywania pracy marynarza. W istocie są to 4 kursy:

A. Indywidualne Techniki Ratunkowe
B. Ochrona Przeciwpożarowa – stopień podstawowy
C. Elementarne zasady udzielania pomocy medycznej
D. Bezpieczeństwo Własne i Odpowiedzialność Wspólna


Program kursu obejmuje najważniejsze z punktu widzenia bezpieczeństwa aspekty pracy na morzu. Kurs obejmuje zarówno wykłady jak i zajęcia praktyczne na basenie oraz poligonie pożarowym. Kurs realizowany jest zgodnie z programami modelowymi Międzynarodowej Organizacji Morza, a także rozporządzeniem ministra infrastruktury i rozwoju z dnia 5 lutego 2014 roku w sprawie ramowych programów przeszkoleń dla członków załóg statków morskich. Po zaliczeniu wszystkich kursów opisanych wyżej uczestnik uzyskuje stosowny certyfikat wydawany przez Urząd Morski, który jest międzynarodowym potwierdzeniem ukończenia kursu. Na podstawie tego certyfikatu można ubiegać się o książeczkę żeglarską – dokument niezbędny do podjęcia pracy zawodowej na statkach komercyjnych. Certyfikat ten może być również wymagany przez armatorów jachtów, w szczególności tych większych, a także przez armatorów żaglowców.

Czas trwania: 6 dni (poniedziałek-sobota)

Co należy przynieść na kurs: dowód osobisty; na basen: kąpielówki przylegające do ciała / strój kąpielowy, klapki obowiązkowo i czepek dla osób z dłuższymi włosami; na poligon: kombinezon roboczy lub coś wygodnego do przebrania.

UWAGA: Zniżka dla żeglarzy!
Za okazaniem patentu żeglarskiego cena dla żeglarzy to 800 złotych.

Super promocje
Kurs na Jachtowego Sternika Morskiego!
Termin: 04.04.2020
Miejsce: Chorwacja-Dalmacja
cena: 1690 zł
Kurs Zintegrowany STCW
Termin: 06.04.2020
Miejsce: Gdynia, Batorego 28/32
cena: 1000 zł
Strona używa plików cookie. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu użytkownika w zależności od konfiguracji przeglądarki. [ więcej ]