Żeglarz jachtowy kurs tygodniowy

Żeglarz jachtowy kurs tygodniowy

Termin szkolenia:

13.03.2023 - 17.03.2023

Miejsce:

Marina Gdynia

Data dodania:

13.01.2023

Wyświetlenia:

16

Kontakt:

Wspomnij, że ofertę znalazłeś na ŻeglarskieSzkolenia.pl

Telefon: +48 502 92 55 93
Email: junga@junga.pl
http://junga.pl

Cena:

1300 zł

Cena zawiera:
Świadczenia zawarte w cenie to 45 godzin zajęciowych z przewagą zajęć praktycznych, ubezpieczenie NNW podczas pobytu na jachcie, dostęp do podręcznika online i materiałów szkoleniowych. Posiadamy własne zaplecze sanitarne, łazienka z ciepłym prysznicem dla osób zamustrowanych na noc na jachtach oraz dostęp do zaplecza socjalnego Mariny Gdynia.

Opis:
Kursy tygodniowe to intensywne, wyczerpujące i bardzo efektywne szkolenie. Kursy w takiej formule rozpoczynamy praktycznie od każdego poniedziałku. Na szkolenie należy przeznaczyć pięć pełnych dni od poniedziałku do piątku. Zapewniamy 9 godzin efektywnego szkolenia dziennie. Nauczymy Was żeglować równie skutecznie i bezpiecznie na wodach śródlądowych jak i na morskich wodach osłoniętych. Szkolimy w małych maksymalnie 5 osobowych grupach. Kurs na patent żeglarza jachtowego kończy się egzaminem w piątek. Istnieje możliwość 'noclegu' - zaokrętowania na naszych jachtach, proponujemy również zakwaterowanie na lądzie w zaprzyjaźnionych hostelach i kwaterach. Można stawić się już w niedzielę wieczorem. Wystarczy powiadomić nas o swoim przybyciu najlepiej z kilkudniowym wyprzedzeniem. Zapraszamy !

Strona używa plików cookie. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu użytkownika w zależności od konfiguracji przeglądarki. [ więcej ]