Szkolenie z manewrowania jachtem morskim

Szkolenie z manewrowania jachtem morskim

Termin szkolenia:

13.04.2019 - 20.04.2019

Miejsce:

Marina Hramina Chorwacja

Organizator:

NaJachty.pl

Data dodania:

10.03.2019

Wyświetlenia:

21

Kontakt:

Wspomnij, że ofertę znalazłeś na ŻeglarskieSzkolenia.pl

Telefon: +48 601860121
Email: biuro@najachty.pl
http://www.najachty.pl

Cena:

1490 zł

Cena zawiera:
Szkolenie z manewrowania jachtem na silniku i na żaglach oraz opiekę instruktora żeglarstwa PZŻ przez cały czas trwania kursu, koję na jachcie, ubezpieczenie NNW+KL, sprzątanie jachtu po rejsie, transit log, ponton, pościel, chorwacki podatek turystyczny, kaucję za jacht, paliwo do jachtu, opłatę za jeden postój w marinie poza miejscem szkolenia w trakcie dwudniowego rejsu stażowego, ćwiczenia z nawigacji na mapie, dostęp do internetu.

Opis:
Zapraszamy na szkolenie z manewrowania jachtem morskim, którego zadaniem jest przygotowanie się do egzaminu na Jachtowego Sternika Morskiego lub przypomnienie umiejętności nabytych wcześniej.
To już kolejny taki kurs organizowany przez nas w Chorwacji, robimy to kilkanaście lat. Nasi instruktorzy to doświadczeni żeglarze morscy, będący skarbnicą wiedzy i umiejętności :)
Podczas szkolenia nie tylko będziecie mieli możliwość zgłębiania wiedzy żeglarskiej, ale również poznania atrakcyjnych miejsc na wybrzeżu Chorwacji.

Kurs odbędzie się w terminie 13-20.04.2019 r. w marinie Hramina.
Żeglować będziemy na jachcie Bavaria 35 Cruiser z roku 2010, który jest wyposażony w rolowane żagle, ster strumieniowy itp

Strona używa plików cookie. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu użytkownika w zależności od konfiguracji przeglądarki. [ więcej ]