KURS NA PATENT STERNIKA MOTOROWODNEGO

KURS NA PATENT STERNIKA MOTOROWODNEGO

Termin szkolenia:

23.10.2021

Miejsce:

Marina Gdynia

Data dodania:

27.01.2021

Wyświetlenia:

107

Kontakt:

Wspomnij, że ofertę znalazłeś na ŻeglarskieSzkolenia.pl

Telefon: +48 502 92 55 93
Email: junga@junga.pl
http://junga.pl

Cena:

550 zł

Cena zawiera:
Zajęcia składają się z około 4-5 godzin zajęć praktycznych manewrowych i 4-5 godzin zajęć teoretycznych. W cenie również dostęp do podręcznika online przed kursem.

Opis:
Szkolenie realizujemy na RIB'ie S-5400 wyposażonym w nowy silnik Yamaha o mocy 100KM i głębokie V pod linią wodną, co umożliwia bezpieczne manewrowanie w ślizgu nawet przy bardzo wysokiej fali.
Na zajęciach praktycznych nauczymy podstawowych manewrów portowych i perfekcyjnie opanujemy manewry egzaminacyjne na akwenie otwartym. Wprowadzenie naszego RIB'a w ślizg wyzwoli sporą dawkę adrenaliny i sprawi że kurs będziecie długo i dobrze wspominać, jako motorowodną przygodę samą w sobie.
Część teoretyczna prowadzona jest w sali wykładowej, z wykorzystaniem prezentacji multimedialnych na dużym ekranie. Skupimy się na podstawowych zagadnieniach w dawce możliwej do przyswojenia przed egzaminem. Przed przystąpieniem do szkolenia oraz egzaminu konieczne jest zapoznanie się z podręcznikiem internetowym, do którego dostaną Państwo dostęp po zapisaniu się na kurs.
Bezpośrednio po szkoleniu organizowany jest egzamin państwowy.

Super promocje
Meteorologia dla Żeglarzy Kurs Intensywn
Termin: 25.09.2021
Miejsce: Warszawa
cena: 619 zł
Strona używa plików cookie. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu użytkownika w zależności od konfiguracji przeglądarki. [ więcej ]