Kurs Intensywny Jachtowy Sternik Morski

Kurs Intensywny Jachtowy Sternik Morski

Termin szkolenia:

16.08.2021 - 21.08.2021

Miejsce:

Marina Gdynia

Data dodania:

25.01.2021

Wyświetlenia:

79

Kontakt:

Wspomnij, że ofertę znalazłeś na ŻeglarskieSzkolenia.pl

Telefon: +48 502 92 55 93
Email: junga@junga.pl
http://junga.pl

Cena:

1300 zł

Cena zawiera:
Świadczenia zawarte w cenie to 50 godzin zajęciowych z przewagą zajęć praktycznych, ubezpieczenie NNW, dostęp do podręcznika online i materiałów szkoleniowych. W cenie także dostęp do zaplecza socjalnego Mariny Gdynia. W programie kursu zawarty jest całonocny rejs szkoleniowy po Zatoce Gdańskiej, a także nocne manewry portowe. W ramach szkolenia żeglarskiego przygotowanie do uzyskania certyfikatu ISSA Inshore Skipper gratis.

Opis:
Kurs tygodniowy w naszej szkole żeglarstwa to bardzo intensywna, wyczerpująca, ale też wysoce efektywna forma żeglarskiego szkolenia.
Na kurs w takiej formie należy przeznaczyć czas od poniedziałku do soboty. Harmonogram kursu to 9 godzin efektywnego szkolenia dziennie plus co najmniej dwie noce wykorzystane na manewry portowe i nawigacyjny rejs szkoleniowy. Rewelacyjne efekty szkolenia osiągamy dzięki zastosowaniu prostych, powtarzalnych schematów manewrowych, a także dzięki formule szkoleniowej, która zakłada także brak obecności instruktora na pokładzie. Manewry na zaawansowanym etapie tygodniowego kursu, to także Wasze samodzielne ich wykonanie w asyście RIB'a ratowniczego.
Szkolimy w małych maksymalnie 5 osobowych grupach.
Szkolenie prowadzone będzie na Bavarii 32 z kołem sterowym oraz jachtach typu Dufour 24.
Każde szkolenie zakończone jest egzaminem.

Super promocje
Meteorologia dla Żeglarzy Kurs Intensywn
Termin: 25.09.2021
Miejsce: Warszawa
cena: 619 zł
RYA Radar - kurs obsługi radaru
Termin: 08.08.2021
Miejsce: Warszawa
cena: 519 zł
Strona używa plików cookie. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu użytkownika w zależności od konfiguracji przeglądarki. [ więcej ]