Kurs i egzamin SRC Warszawa (RYA)

Kurs i egzamin SRC Warszawa (RYA)

Termin szkolenia:

09.05.2020

Miejsce:

Warszawa

Data dodania:

11.03.2020

Wyświetlenia:

17

Kontakt:

Wspomnij, że ofertę znalazłeś na ŻeglarskieSzkolenia.pl

Telefon: +48 502-92-99-92
Email: michal@geographica.pl
https://geographica.pl/o-mnie

Cena:

425 zł

Cena zawiera:
- opiekę wykwalifikowanego instruktora (certyfikat RYA/MCA oraz IMO)
- pracę na INDYWIDUALNYM stanowisku (1 operator - 1 radio)
- podręcznik
- materiały szkoleniowe
- przerwy kawowe

Opis:
Poznaj tajniki obsługi urządzeń radiowych wymaganych na wszystkich statkach operujących w obszarze morza A1 i zdobądź licencję operatora SRC.
Omawiamy, a następnie ćwiczymy wszystkie procedury radiowe na prawdziwych radiostacjach, tak więc operowanie sprzętem radiowym nie będzie miało przed Tobą tajemnic. Pracujemy w małych grupach zapewniających optymalny kontakt z instruktorem, a każda osoba pracuje na indywidualnym stanowisku, nie ma czekania na swoją kolej. Podczas szkolenia wykorzystujemy morskie radiostacje firm ICOM i Standard Horizon, które najczęściej spotkacie na jachtach.
Omawiamy także wszystkie narzędzia wykorzystujące fale radiowe a służące naszej informacji: NAVTEX i AIS, oraz alarmowaniu: system COSPAS-SARSAT, SART.
Kurs w pełni przygotowujący do egzaminu na licencję operatora SRC w Brytyjskiej Administracji Morskiej. Koszt egzaminu to 60GBP płatny bezpośrednio w RYA. Podręcznik w cenie kursu.
Kurs i egzamin wymaga roboczej znajomości języka angielskiego. Egzamin odbywa się bezpośrednio po kursie i jest przeprowadzany przez zewnętrznego egzaminatora.
Zapraszam do akredytowanego centrum szkoleniowego RYA- Geographica Expeditions

Super promocje
Kurs na Jachtowego Sternika Morskiego!
Termin: 04.04.2020
Miejsce: Chorwacja-Dalmacja
cena: 1690 zł
Kurs Zintegrowany STCW
Termin: 06.04.2020
Miejsce: Gdynia, Batorego 28/32
cena: 1000 zł
Strona używa plików cookie. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu użytkownika w zależności od konfiguracji przeglądarki. [ więcej ]