Komandosi żeglarskiej medycyny

Komandosi żeglarskiej medycyny

Termin szkolenia:

12.11.2021 - 14.11.2021

Miejsce:

Warszawa

Organizator:

Blue Water Club

Data dodania:

17.05.2021

Wyświetlenia:

99

Kontakt:

Wspomnij, że ofertę znalazłeś na ŻeglarskieSzkolenia.pl

https://www.bluewaterclub.pl

Cena:

330 €

Cena zawiera:
Czerpanie z doświadczenia zawodowców.

Opis:
Zastrzyki dożylne (ćwiczenia praktyczne także na żywych ludziach! To nie żart), znieczulenia podskórne, zaawansowane (mechaniczne) udrażnianie dróg oddechowych, zakładanie wenflonów (także żywym ludziom), szycie ran, używanie defibrylatora i ampułko-strzykawek. Opatrunki zastawkowe, podawanie tlenu, morfiny, adrenaliny i nitrogliceryny. Otwieranie ampułek, przygotowywanie odpowiednich stężeń zastrzyków…

Wszystko to ĆWICZONE W PRAKTYCE, w różnych scenariuszach i wielokrotnie powtarzane (a nie tylko omawiane na slajdach albo pokazywane na filmiku...).

Dodatkowo zapoznamy Cię także z rozwiązaniami MEDYCYNY TAKTYCZNEJ (wojskowej).

Nie zapomnimy także o takich tematach jak podawanie antybiotyków (kiedy, które, kto może samodzielnie a kto po zdalnej konsultacji z lekarzem), postępowanie w przypadku zatrzymania akcji serca lub oddechu, zawału, hipotermii, podtopienia, zadławienia...

Do tego opatrywanie ran ciężkich (z wykorzystaniem szucznej krwi i skóry), pozoracje wypadkowe, ewakuacja rannych, kompletowanie zawartości zaawansowanych apteczek jachtowych (oraz co, gdzie i jak kupić) i wiele więcej…

Chcesz nauczyć się jak utrzymać przy życiu rannego załoganta (lub siebie) w ciężkim sztormie, poza zasięgiem radia, na „dzikich” akwenach tropikalnych lub w innych sytuacjach, gdy z różnych powodów nie doleci do Ciebie helikopter ratunkowy a do szpitala daleko?

Chcesz uczyć się od praktyków i zawodowców, będących jednocześnie aktywnymi żeglarzami i znających realia i ograniczenia tego co można zrealizować na morzu, zwłaszcza na małym jachcie?

Chcesz w końcu trafić na PROFESJONALNE, realistyczne i przemyślane zajęcia z RKO (resustytacji krążeniowo-oddechowej) bez kolejki do zdezelowanego fantomu, jednego instruktora na 20 osób i zasypiania na nudnych wykładach, oderwanych od praktyki i robionych tylko po to by wyrobić opłacone godziny kursu?

Zapraszamy na EKSTREMALNIE zaawansowany kurs medyczny dla żeglarzy opracowany przez twórców Skippers Hell Week-u.

INSTRUKTORZY:

Lekarze anestezjologii i intensywnej terapii, ratownicy medyczni, ratownicy pierwszej pomocy, instruktorzy żeglarstwa. Wszyscy żeglujący aktywnie po morzu na różnych akwenach.

TERMINY:

KRUS TO AŻ 3 EKSTREMALNIE INTENSYWNE DNI a nie kilka godzin jak na wielu standardowych kursach pierwszej pomocy. Dodatkowo, zajęcia prowadzone są w małej grupie, aby zapewnić odpowiednią ilość czasu i uwagi instruktora dla każdego kursanta, oraz maksymalnie indywidualne podejście.

Do wyboru:

a) 18-20.06.2021 - Warszawa
b) 12-14.11.2021 - Warszawa

CENA:

I PRÓG CENOWY (pierwsze 2 zapisane osoby): 330 EUR
II PRÓG CENOWY (kolejne 2 osoby): 440 EUR
III PRÓG CENOWY (pozostali): 550 EUR

ZAPISY: https://www.bluewaterclub.pl/produkt/kurs-komandosi-zeglarskiej-medycyny/

Super promocje
Meteorologia dla Żeglarzy Kurs Intensywn
Termin: 25.09.2021
Miejsce: Warszawa
cena: 619 zł
Strona używa plików cookie. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu użytkownika w zależności od konfiguracji przeglądarki. [ więcej ]