Jachtowy Sternik Morski Popołudniowy

Jachtowy Sternik Morski Popołudniowy

Termin szkolenia:

01.09.2021 - 15.11.2021

Miejsce:

Marina Gdynia

Data dodania:

26.01.2021

Wyświetlenia:

79

Kontakt:

Wspomnij, że ofertę znalazłeś na ŻeglarskieSzkolenia.pl

Telefon: +48 502 92 55 93
Email: junga@junga.pl
http://junga.pl

Cena:

1600 zł

Cena zawiera:
Świadczenia zawarte w cenie to 15 godzin wykładowych i konsultacyjnych, 30 - 45 godzin manewrowych, rejs nocny, ubezpieczenie NNW, dostęp do podręcznika online i materiałów szkoleniowych. W cenie także dostęp do zaplecza socjalnego Mariny Gdynia. W cenie kursu przysługuje rejs nocny, który traktujemy jako cenne uzupełnienie wykładów oraz ćwiczeń z nawigacji, locji morskiej z zastosowaniem wiedzy teoretycznej w praktyce. W ramach szkolenia żeglarskiego przygotowanie do uzyskania certyfikatu ISSA Inshore Skipper gratis

Opis:
Kurs jachtowego sternika morskiego w tej opcji można rozpocząć od każdego tygodnia. Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 17 -20.
Uczestnik kursu sam decyduje w którym tygodniu, którego dnia i w jakich zajęciach zechce uczestniczyć. Po uregulowaniu ceny za kurs wprowadzamy dane uczestnika do systemu rezerwacji online. Od tego momentu zapis na kolejne zajęcia odbywa się przy pomocy prostego w obsłudze systemu. Ponieważ egzaminy na patent jachtowego sternika morskiego organizujemy w każdym tygodniu, każdy sam po weryfikacji swoich umiejętności na egzaminie próbnym może postanowić o zakończeniu kursu. Uczęszczać można nie tylko tak długo aż uda się zrealizować wymagany materiał, ale także do czasu aż nabierze się pewności w samodzielnym wykonywania manewrów. Zależy nam bardzo abyście byli przygotowani nie tylko do egzaminu, ale także do samodzielnego realizowania swoich uprawnień w sposób bezpieczny i zgodny z zasadami dobrej praktyki morskiej.
Szkolimy w małych maksymalnie 5 osobowych grupach. Pływamy na jachcie Bavaria 32 z kołem sterowym i jachtach typu Dufour 24. W cenie kursu przysługuje nocny rejs szkoleniowy po Zatoce Gdańskiej.

Super promocje
RYA Radar - kurs obsługi radaru
Termin: 08.08.2021
Miejsce: Warszawa
cena: 519 zł
Meteorologia dla Żeglarzy Kurs Intensywn
Termin: 25.09.2021
Miejsce: Warszawa
cena: 619 zł
Strona używa plików cookie. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu użytkownika w zależności od konfiguracji przeglądarki. [ więcej ]