Jachtowy Sternik Morski Kurs Tygodniowy

Jachtowy Sternik Morski Kurs Tygodniowy

Termin szkolenia:

29.08.2022 - 03.09.2022

Miejsce:

Marina Gdynia

Data dodania:

22.01.2022

Wyświetlenia:

76

Kontakt:

Wspomnij, że ofertę znalazłeś na ŻeglarskieSzkolenia.pl

Telefon: +48 502 92 55 93
Email: junga@junga.pl
http://junga.pl

Cena:

1300 zł

Cena zawiera:
50 godzin zajęciowych z przewagą zajęć praktycznych, ubezpieczenie NNW, dostęp do podręcznika online i materiałów szkoleniowych, dostęp do zaplecza socjalnego Mariny Gdynia, nocny rejs szkoleniowy, dodatkowe nocne szkolenie manewrowe.

Opis:
Kurs tygodniowy w naszej szkole żeglarstwa to bardzo intensywna, wyczerpująca, ale też wysoce efektywna forma żeglarskiego szkolenia. Na kurs w takiej formie należy przeznaczyć czas od poniedziałku do soboty. Harmonogram kursu to 9 godzin efektywnego szkolenia dziennie plus co najmniej dwie noce wykorzystane na manewry portowe i nawigacyjny rejs szkoleniowy. Rewelacyjne efekty szkolenia osiągamy dzięki zastosowaniu prostych, powtarzalnych schematów manewrowych, a także dzięki formule szkoleniowej, która zakłada także brak obecności instruktora na pokładzie. Manewry na zaawansowanym etapie tygodniowego kursu, to także Wasze samodzielne ich wykonanie w asyście RIB'a ratowniczego. Dodatkowo podczas każdego kursu umożliwiamy Kursantom wzięcie udziału w szkoleniu SRC. Szkolenie realizowane jest na jachtach Bavaria 32, Bavaria 34 oraz Dufour 24. Każde szkolenie zakończone jest egzaminem.
Zapisy przyjmujemy drogą mailową - junga@junga.pl
Zapraszamy!

Strona używa plików cookie. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu użytkownika w zależności od konfiguracji przeglądarki. [ więcej ]