Jachtowy Sernik Morski - Gdynia

Jachtowy Sernik Morski - Gdynia

Termin szkolenia:

07.04.2018 - 14.04.2018

Miejsce:

Gdynia - Górki Zachodnie

Organizator:

Morskie Szwędaki

Kontakt:

Wspomnij, że ofertę znalazłeś na ŻeglarskieSzkolenia.pl

Telefon: +48 531 225 750
Email: biuro@morskieszwedaki.eu
http://morskieszwedaki.eu

Cena:

1250 zł

Cena zawiera:
szkolenie praktyczne, materiały szkoleniowe, szkolenie teoretyczne - własne, nocleg na jachcie w czasie szkolenia

Opis:
Podczas szkolenia skupimy się na praktycznym przygotowaniu uczestników do samodzielnego prowadzenia jachtu, a w szczególności przygotowaniu trasy, dowodzeniu załogą oraz manewrowaniu jachtem na silniku w porcie. Formuła naszego szkolenia zapewnia Twoją aktywność na jachcie i samodzielne wykonywanie tych wszystkich obowiązków, które będziesz musiał potem wykonywać lub nadzorować podczas własnych wypraw morskich.

W trakcie szkolenia manewrowego w Gdyni stawiamy główny nacisk na praktykę (teoria ograniczona została do konsultacji uzupełniających naukę własną).
Ponieważ wiemy jak trudno jest całkiem samodzielnie przyswoić wszystkie zagadnienia teoretyczne (w tym nawigację), wszystkim chętnym oferujemy rzetelną część teoretyczną w formie e-learningu na platformie edukacyjnej (przed częścią manewrową w Gdyni). Czasu i sił na efektywną naukę w Gdyni (wieczorami po szkoleniach manewrowych) w praktyce już nie wystarcza. Teorię w Gdyni przeprowadzamy jedynie na zasadzie krótkich powtórek - głównie z nawigacji.
Dla osób przyjezdnych jest możliwość noclegu na jachcie.
Istnieje możliwość przeprowadzenia kursu w dwóch etapach, tj.
2 x po 4 dni od niedzieli 17.00 do czwartku w każdym tygodniu trwania kursu.
Pozostałe informacje znajdziecie na stronach

Strona używa plików cookie. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu użytkownika w zależności od konfiguracji przeglądarki. [ więcej ]