BASIC SAFETY TRAINING  cz. II

BASIC SAFETY TRAINING cz. II

Termin szkolenia:

01.03.2019 - 03.03.2019

Miejsce:

Szczecin

Kontakt:

Wspomnij, że ofertę znalazłeś na ŻeglarskieSzkolenia.pl

e-mail ; zapisy@maritime-security.eu
tel. 91 433 63 60 lub 602 67 20 68

Cena:

800 zł

Cena zawiera:
6 dni szkolenia (2 weekendy) podczas których żeglarze/marynarze zdobędą wiedzę i umiejętności min. z zakresu ochrony p.poż, indywidualnych technik ratunkowych, wzywania pomocy oraz wiedzy i uiejętności jak udzielić pomocy przedmedycznej . Więcej informacji w Opisie szkolenia. Do Ceny należy doliczyć koszt 20zł/certyfikat wydawany przzez Urząd Morski w Szczecinie.

Opis:
Szkolenie adresowane dla marynarzy i żeglarzy komercyjnych stanowiących załogi statków morskich i jachtów komercyjnych o pojemności powyżej 500 GT zgodnie z § 7 ust. 1 (str.2) Ustawy o wyszkoleniu członków załóg jachtów komercyjnych w myśl której każdy członek załogi stałej jachtu komercyjnego (tak samo jak zawodowy marynarz) jest obowiązany ukończyć przeszkolenie zwane Zintegrowany kurs bezpieczeństwa / Basic safety training
Przeszkolenie obejmuje następujące szkolenia:
1) indywidualnych technik ratunkowych;
2) ochrony przeciwpożarowej stopnia podstawowego;
3) bezpieczeństwa własnego i odpowiedzialności wspólnej;
4) elementarnych zasad udzielania pierwszej pomocy medycznej
W czasie szkolenia uczestnicy zapoznają się ze indywidualnymi i zespołowymi środkami ratunkowymi na statkach morskich, uczą się ich wykorzystania, poznają techniki „cold water survival”, przygotowują się do współpracy z służbami SAR, uczą się rozpoznawania symptomów zagrożenia pożarowego i profilaktyki p.poż., a także praktycznie uczą się gaszenia pożarów. Uczą się pierwszej pomocy medycznej, jak postępować w przypadku urazu, jak przygotować i ewakuować potrzebującego pomocy członka załogi, a także jak szyć rany.
Zdobywają wiedzę na temat bezpieczeństwa własnego i odpowiedzialności wspólnej na statkach morskich.
Szkolenie trwa od 5 do 6 dni szkoleniowych w zależności od ustalonego wymiaru godzinowego w czasie dnia szkoleniowego, a po jego ukończeniu uczestnicy otrzymują ważny 5 lat certyfikat wydany przez Urząd Morski w Szczecinie.

Strona używa plików cookie. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu użytkownika w zależności od konfiguracji przeglądarki. [ więcej ]