Polecany organizator szkoleń

Tortuga Sailing - zeglowanie.net

E-mail:

info@zeglowanie.net

Telefon:

+48 603 054 647

www:

https://zeglowanie.net/szkolenia/

Liczba zamieszczonych szkoleń:

1

Opis: Dzielenie się wiedzą żeglarską to nasza mocna strona a jednocześnie część działalności, która przynosi największą satysfakcję. Wszystkie nasze szkolenia organizuje i prowadzi Adam Krupa ? właściciel firmy. Każdy wydany certyfikat firmuje własnym nazwiskiem więc najwyższa jakość szkolenia stanowi dla niego priorytet. Co roku po każdym z rejsów szkoleniowych przybywa na morzach solidnie wyszkolonych skipperów.

zeglowanie.net to marka firmy "Tortuga Sailing" kapitana Adama Krupy. Od 1999 r. z pełnym zaangażowaniem organizuje: rejsy morskie na całym świecie, szkolenia żeglarskie, czartery jachtów i imprezy firmowe na morskich wodach. Pływamy tylko na bardzo dobrych jachtach, dbamy o zaprowiantowanie na najwyższym poziomie i zapewniamy sprawdzonych skipperów. Jako trzyosobowa rodzinna firma możemy sobie pozwolić na bardzo indywidualne podejście do klienta. Pomagamy w zorganizowaniu przejazdów, kupnie ubezpieczenia a nawet przy pakowaniu żeglarskiego worka ;) Czarterującym jachty oferujemy atrakcyjne zniżki i pakiety oraz spotkanie wprowadzające w akwen. Przy organizacji rejsów firmowych dążymy do organizacyjnej perfekcji i doskonałej atmosfery.

Rejs szkoleniowy na jachcie Grecja
Termin: 22.06.2019
Miejsce: Grecja, Ateny
Organizator: Tortuga Sailing - zeglowanie.net
cena: 1850 zł
Data dodania:16.05.2019
Wyświetlenia:18
Strona używa plików cookie. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu użytkownika w zależności od konfiguracji przeglądarki. [ więcej ]