Polecany organizator szkoleń

Tortuga Sailing - zeglowanie.net

E-mail:

info@zeglowanie.net

Telefon:

+48 603 054 647

www:

https://zeglowanie.net/szkolenia/

Liczba zamieszczonych szkoleń:

2

Opis: Dzielenie się wiedzą żeglarską to nasza mocna strona a jednocześnie część działalności, która przynosi największą satysfakcję. Wszystkie nasze szkolenia organizuje i prowadzi Adam Krupa – właściciel firmy. Każdy wydany certyfikat firmuje własnym nazwiskiem więc najwyższa jakość szkolenia stanowi dla niego priorytet. Co roku po każdym z rejsów szkoleniowych przybywa na morzach solidnie wyszkolonych skipperów.

zeglowanie.net to marka firmy "Tortuga Sailing" kapitana Adama Krupy. Od 1999 r. z pełnym zaangażowaniem organizuje: rejsy morskie na całym świecie, szkolenia żeglarskie, czartery jachtów i imprezy firmowe na morskich wodach. Pływamy tylko na bardzo dobrych jachtach, dbamy o zaprowiantowanie na najwyższym poziomie i zapewniamy sprawdzonych skipperów. Jako trzyosobowa rodzinna firma możemy sobie pozwolić na bardzo indywidualne podejście do klienta. Pomagamy w zorganizowaniu przejazdów, kupnie ubezpieczenia a nawet przy pakowaniu żeglarskiego worka ;) Czarterującym jachty oferujemy atrakcyjne zniżki i pakiety oraz spotkanie wprowadzające w akwen. Przy organizacji rejsów firmowych dążymy do organizacyjnej perfekcji i doskonałej atmosfery.

Rejs-kurs na jachcie w Chorwacji
Termin: 06.04.2019
Miejsce: Chorwacja, rejs na jachcie 4 kabinowym
Organizator: Tortuga Sailing - zeglowanie.net
cena: 1200 zł
Data dodania:05.03.2019
Wyświetlenia:26
Rejs-kurs na katamaranie w Chorwacji
Termin: 13.04.2019
Miejsce: Chorwacja
Organizator: Tortuga Sailing - zeglowanie.net
cena: 1650 zł
Data dodania:05.03.2019
Wyświetlenia:25
Strona używa plików cookie. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu użytkownika w zależności od konfiguracji przeglądarki. [ więcej ]