Polecany organizator szkoleń

PUNT - Czartery - Rejsy - Szkolenia

Adres:

Stryjeńskich 15A/5, 02-791 Warszawa

E-mail:

info@punt.pl

Telefon:

+48 22 446 83 80

www:

http://www.punt.pl

Liczba zamieszczonych szkoleń:

0

Opis:

Od kilkunastu lat prowadzimy szkolenia żeglarskie w Polsce i w Chorwacji. Większość z nich na jachtach należących do naszej firmy. Nasi skipperzy to żeglarze z wieloletnim stażem morskim, wysokimi uprawnieniami żeglarskimi, o wysokiej kulturze osobistej. Stawiamy na jakość. Kursanci chwalą nas przede wszystkimi za wysoki poziom szkoleń, profesjonalizm, zaangażowanie instruktorów oraz bardzo dobry stan jachtów. Przekonaj się sam!

Od wiosny do jesieni organizujemy na Zatoce Gdańskiej tygodniowe szkolenia zakończone egzaminem na patent Jachtowego Sternika Morskiego. Wszystkie kursy prowadzimy na naszym jachcie: świetnie utrzymanej Bavaria 38 cruiser wyposażonej w rolowaną genuę, pełnolistwowego grota z lazy jackiem, ogrzewanie Webasto, GPS/plotter, radar, sprayhood, instalację ciepłej wody, lodówkę itp. Zaokrętowanie odbywa się w Gdyni. To samo szkolenie prowadzimy również w Chorwacji (Biograd) na jachcie Bavaria 37.

Od lat ogromną popularnością cieszą się siedmiodniowe szkolenia w Chorwacji przygotowujące do samodzielnego czarterowania jachtów, zakończone egzaminem na patent Voditelj Brodice. Kursy prowadzimy na różnej wielkości jachtach: Delphia 47 s/y Jam Session oraz Bavaria 37 s/y Kalispera. Portem zaokrętowania/wyokrętowania jest Biograd (okolice Zadaru).

Ostatnio obserwujemy duże zainteresowane żeglowaniem na katamaranach. Z myślą o żeglarzach, którzy mają już doświadczenie w prowadzeniu morskich jachtów jednokadłubowych przygotowaliśmy szkolenie w Chorwacji z manewrowania katamaranem. Odbędzie się ono wiosną z Biogradu na jachtach: Lagoon 400 oraz Lagoon 450.

Wszystkich, którzy chcą opanować żeglowanie na dużym jachcie zachęcamy do szkolenia manewrowego na Bavarii 46 cruiser lub Delphia 47 s/y Jam Session w Chorwacji. Organizujemy również intensywne (3-4 dniowe) szkolenia manewrowe w Gdyni.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych szkoleń.

Strona używa plików cookie. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu użytkownika w zależności od konfiguracji przeglądarki. [ więcej ]